Akbel Site Yönetimi Şirketini Bünyesine Dahil Etti

akbel site yönetimi şirketini bünyesine dahil etti

Akbel Site Yönetimi Şirketini bünyesine dahil etti

Çerkezköy’de 2 yıldır faaliyet gösteren ve Yönetim, Güvenlik, Temizlik, Hukuk, İnşaat, Emlak, İlaçlama, Personel Temini ve Peyzaj Mimarlık gibi birçok dalda hizmet veren Norma Group Bina Tesis Entegre Yönetim ve Danışmanlık Ltd. şirketi, Tekirdağ, İstanbul ve Ankara’dan sonra Antalya Merkezli Akbel Site Yönetimi Emlak ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. adlı şirketi  de bünyesine kattı. Norma Group, Akdeniz Bölge Müdürlüğü faaliyet hizmetini Antalya Konyaaltı ilçesindeki ofisten yönetecek.

Norma Group olarak tüm faaliyet kollarında kendilerini ispatlayarak Marmara, İç Anadolu ve son olarak Akdeniz Bölge Müdürlüğü’nde konuşlandıklarını, kurumsal şirket kültürü ve tecrübeleri ile alanında en iyi hizmeti vermeyi amaçladıklarını belirten Norma Group Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Çamyar, “Norma Group profesyonel site yönetimini yerine getirirken; güven duyulan, dürüst, şeffaf, hesap verebilir, kaliteli bir hizmet anlayışını benimsemiştir. Çalışanlarının tamamı profesyonel site yönetimi konusunda eğitim almış ve sertifikalıdır. Hizmetlerini yerine getirirken, planlama-organizasyon- yönetim- kontrol aşamalarında iş bölümü yapmış, alanlarında uzman bir ekipler ile çalışmaktadır” dedi.

TECRÜBELERİNİ PAYLAŞACAK

2017 yılından bu yana faaliyet gösteren Akbel Site Yönetimi Şirketinin de, Antalya’da site, iş merkezi ve plazalar, AVM ve rezidanslara profesyonel hizmet vermek amacıyla kurulduğunu ve hizmetlerini günümüze kadar taşıdığını belirten Çamyar, “Şirket Alım işleminin ardından Akbel Site Yönetimi kurucusu Dr. Ali Yılmaz; Norma Group bünyesinde danışmanlık görevini üstlendi. Dr. Ali Yılmaz; 35 yılı aşkın kamuda en üst düzey görevlerde bulunmuş, Antalya’da turizm sektöründe kurumsal İlişkiler direktörlüğü yapmış, bilim doktorluğu unvanını kazanmış, bir kamu yönetimi uzmanıdır. Bu vesileyle hem Akdeniz bölgede hem de Norma Group bünyesinde hizmet verilen diğer bölgelerde yıllar içerisinde kazanmış olduğu tecrübeyi paylaşacak” dedi.

Yayın Tarihi: 21.03.2021 16:02

Haber Linki: Çerkezköy Ekspres

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Canlı Destek
Norma Group
Merhaba. Bizimle Whatsaap'tan iletişime geçmek için sol alt taraftaki icona tekrar tıklayın.