GÜVENLİK HİZMETİ

Norma Yönetim Güvenlik hizmetleriyle; site, bina ve iş merkezlerinde yeterli ve etkin bir güvenlik hizmet sisteminin gerçekleştirilmesi, giriş ve çıkışlarının devamlı kontrol altında tutulması, istenmeyen noktalara ulaşımın önlenmesi, ikamet edenlerin, misafirlerin, yapıların güveliğinin sağlanmasını temin eder.

Güvenlik alanında uzman ve deneyimli özel güvenlik personellerinin, güvenliğini sağlamak istediğiniz site, özel konut, apartman gibi yaşam alanlarının ve çevresinin kontrol edilmesini sağlıyoruz. Bu kapsamda olası güvenlik açıkları tespit edilip. sizlere danışıp fikirlerinizi alınır ve, kontrolün güçlendirilmesi gereken alanları tespit edilir. Bina içi ve dışı kamera sistemleriyle, güvenliğiniz için gerekli alanlar 7/24 gözlemlenir. Huzurlu ve güvenli hayat sürebilmeniz adına olası yangın, hırsızlık, terör, çocuk kaçırma vb. eylemlere karşı gerekli önlemler alınır.

Kimlik kontrolü yaparak site, bina veya iş merkezinize yabancı kişilerin girmesine engellenmiş olur. Sizlerle bağlantıya geçmeden yaşam alanınıza bilginiz haricinde herhangi bir kişinin girmesine izin verilmez. Sitenizdeki araç plakalarını kaydedilir, yabancı plakalı araçlara site girişi açılmaz. Arzu ettiğiniz takdirde siteye giren araçlar dedektör ile aranır. Gece ve gündüz devriye gezerek geniş alanlarda kontrol sağlanır. Sitenizde özel güvenlik görevlisi olarak görev yapan personeller belli aralıklarla mesleki eğitime tabi tutulur.

Norma Yönetim farkını güvenle yaşayın.

Open chat
1
Canlı Destek
Norma Group
Merhaba. Bizimle Whatsaap'tan iletişime geçmek için sol alt taraftaki icona tekrar tıklayın.