EMLAK HİZMETİ

Türkiye’de hizmet sektörü her geçen gün daha önemli bir yer kazanmaktadır. Özellikle, iletişim teknolojilerinin hızlı ve yeni bir yapıya taşınmasıyla hizmetin üretilmesinde önemli aşamalar kaydedilmiştir.

Konut arzıyla son yıllarda çok sayıda konut üretimi gerçekleşmiştir. Bu konutların pazarlanmasında profesyonel çözümlere ihtiyaç duyulmaktadır. Konut üreticilerinin ve alıcıların bir araya gelmesinde gayrimenkul danışmanlarına önemli bir ihtiyaç doğmaktadır.

Emlak hizmetlerinde yatırımcıların veya kullanmak için gayrimenkul almak/kiralamak isteyenlerin, alınacak taşınmazla ilgili avantaj ve dezavantajları ön görebilmesinin tek yolu teknik çalışma ve analizlerle gerçekçi tespitler yapılmasıdır. Aynı durum gayrimenkulünü satmak ve kiralamak isteyen malikler için de geçerli olup satım işleminin zamanı, alıcının kim olduğu, sözleşmenin yapılması vb. konularda profesyonel yardım alması muhtemel zararları yahut kar kayıplarını önleyecektir.

Norma Group Emlak Hizmetleri kapsamında hem kiralamada hem satım işlemlerinde stratejik bir yolla sizler için en uygun çözümün gerçekleşmesini sağlar. Kiralama işlemlerinde; kiralama planı oluşturulur ve plan doğrultusunda araştırma yapılır, öngörüler ortaya koyacak analizler yapılıp açıklanır, kiracı adayları belirlenir, kira sözleşmeleri hazırlanır.

Pazarlama faaliyetlerimiz kapsamında ise pazarlama stratejisi belirlenir, pazarlama takvimi hazırlanır ve bu bütçelendirilir, PR , tanıtım reklam faaliyetleri belirlenip uygulanır, iletişim araçlarının kullanımı sağlanır. Sonuç olarak emlak alanında deneyimli personellerimizle sizlere minimum riskle maksimum kazanç sağlamayı amaçlıyoruz.

Gayrimenkul portföyümüzü görüntülemek için normaemlak.com sitemizi ziyaret edin.

Open chat
1
Canlı Destek
Norma Group
Merhaba. Bizimle Whatsaap'tan iletişime geçmek için sol alt taraftaki icona tekrar tıklayın.