inşaat norma

İNŞAAT

İnşaat projelerinin hayata geçirilmesinde, şantiye yönetiminden yasal sürecin takibine kadar farklı bölümler ve süreçler arasında koordinasyon sağlanır. Mimari projeler doğrultusunda belirlenen tüm süreç, tecrübemiz ve öngörülerimiz sayesinde, doğru malzeme seçimi ve doğru detayların uygulanmasıyla gerçekçi bir iş programına göre ilerler.

Tasarım, bütçe oluşturma, satın alma, temin etme, yerleştirme, elektrik, mekanik vb. konularda uzman çözüm ortaklarımızla yaptığımız inşai uygulamaların tamamını kapsar.

Mimari projenin tasarım ve projelendirme aşamasından başlayarak işin bitimine kadar geçen süreçte projelendirme, uygulama ve iç mimari uygulamalarındaki deneyimlerimiz ile menfaatlerinizi korumaya yönelik yapılan tüm çalışmalarımızı kapsar.

inşaat norma group

İnşaat Alanında Neler Yapıyoruz?

Yeni yapılar inşaa ettiğimiz gibi hali hazırda yapılı olan binaların güçlendirmesini de yapmaktayız. Ülkemiz büyük derecede deprem bölgesinde olan bir yerleşkeye sahip. Bu yüzden yapılarımızı depreme daha dayanıklı olmalıdır. Ülkemizde alınan kararlar neticesinde artık inşaat yapan firmalara belirli standartlar getirildi. Böylece depreme daha dayanıklı ve uzun ömürlü binalar inşa ediliyor. Ayrıca ülkemizde kentsel dönüşüm projeleri büyük ölçüde işleyen süreçlerden biri haline geldi.

Yapısal güçlendirme sayesinde yapıların da depreme dayanıklı olması mümkün. Apartmanlarda, ofislerde, mağazalarda vb. bu teknik kullanılarak yapıların depreme daha dayanıklı olması sağlanıyor. Özellikle de tarihi yapıların Yapısal Güçlendirme sayesinde uzun süre ayakta kalması sağlanıyor. Norma İnşaat olarak hizmetlerimizi sunarken en kaliteli ve dayanıklı malzemeleri kullanıyoruz.

Hizmetlerimizden yararlanarak yapılarınızı daha dayanıklı hale getirmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Open chat
1
Canlı Destek
Norma Group
Merhaba. Bizimle Whatsaap'tan iletişime geçmek için sol alt taraftaki icona tekrar tıklayın.