Norma Group

2019 yılında kurulan şirketimiz sektörde edindiğimiz bilgi, birikim ve beceri ile Norma Group adı altında hizmet faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Tuncay Çamyar / Genel Müdür

Topluma ve insanlara hayatı boyunca hizmet etme isteği duyan Tuncay Çamyar daha üniversite yıllarının başında 2012 yılında görme engelli insanlar için sensörlü bir baston icat etti. O günden bu yana yerel basında adından sıkça söz ettirdi. Gönüllü olarak bir çok yardım çalışmasında bulundu ve öncülük etti. Kariyerine Türkiye’nin en büyük kurumlarında çalışmaya başlayarak kısa sürede yöneticilik pozisyonuna yükseldi.

Yıllarca sektördeki kurumsal firmalarda edindiği bilgi, birikim ve beceri ile 2019 yılında Norma Group’u kurmaya karar verdi. Çalışma arkadaşlarını ve iş yapacağı firmaları seçerken, liyakat esasına dayalı bir sistem ile kendi alanında başarılı insanları ve daha sonrasında şirketleri Norma Group bünyesine kattı.

Kısa sürede çok başarılı bir grafik çizerek 2 yılda Türkiye’nin 3 bölgesinde hizmet vermeye başlayan Norma Group Yönetim, İnşaat, Temizlik ve Ajans alanlarında hizmet veren birbirinden bağımsız 4 başarılı firmayı da bünyesine katarak çok daha güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip bir kurum haline geldi.

Yönetim

Norma Yönetim apartman, site, iş merkeziniz için en uygun yönetim hizmetini sağlamak maksadıyla hizmetler sunmaktadır.

Hukuk

Tüm faaliyet kollarımızla birlikte Norma Hukuk, sizi korumak ve ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olmak için görevde.

Temizlik

Sare Temizlik Hizmetleri, tüm açık ve kapalı alanlardaki temizlik ihtiyaçlarınız için profesyonel ekipleri ile her zaman yanınızda.

Güvenlik

Güvenlik sektöründe yönetimini aldığımız site, bina ve iş yerlerinde güvenliğiniz artık Norma Güvenlik'e emanet.

Ajans

Dijital ve uygulamalı reklam çalışmalarınızı kapsayan tüm hizmetler artık Grafin Medya Dijital Reklam Ajansı'na emanet.

Emlak

Emlak yatırımlarınızı ev, arsa, tarla, bina, bağ, bahçe veya ofis, iş yeri, mağaza gibi ticari taşınmazlarınız Remall Emlak güvencesinde.

İnşaat

Projelerin hayata geçirilmesinde, şantiye yönetiminden farklı bölümler arasında koordinasyon Sare İnşaat'a emanet.

Muhasebe

Şirketinizin muhasebesini ve tüm şirket işlemlerinin tek bir yerden profesyonelce yönetilmesi için Norma Muhasebe.

Norma Group Şirketler Grubu

Tüm Faaliyet kollarımız ile birlikte geçmişte olduğu gibi günümüzde ve gelecekte de kendimizi geliştirerek her zaman daha iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Open chat
1
Canlı Destek
Norma Group
Merhaba. Bizimle Whatsaap'tan iletişime geçmek için sol alt taraftaki icona tekrar tıklayın.